skip to Main Content
+372 5681 0000 info@terake.com LOGI SISSE REGISTREERU
Terake Workfields töögraafikud

Planeeri

Planeeri töögraafikuid ja jaga töötajatele töökäsud ning plaanid mugavalt ja kiiresti. Detailsemaks planeerimiseks loo töötajatele ülesandeid. Kõik ülesanded ja töögraafiku planeeritud vahetused ilmuvad töötajale kalendri ülevaate saamiseks ja nähtavad mobillirakenduses.

Planeerida saab ka ettevõtte ressursse (vahendeid, masinaid, objekte, jne), et Terake aitab vältida ressursside topelt broneerimist samale ajale.

Lahendus võimaldab interaktiivset planeeritud töötajate vahetuste tegemist töötaja poolt algatatud eelnevalt planeeritud tööaja täitmise võimatuse korral. 

mobiilirakendus Terake Workfields mõõda

Mõõda

Tööaegu saab paralleelselt registreerida mobiilirakenduse kaudu ja NFC või RFID-kiibi abil.

Kasutades nutitelefoni rakendust on kõik töötaja saabumised ja lahkumised, töötunnid ning täpne asukoht internetipõhises keskkonnas koheselt nähtavad. Nutitelefoniga on võimalik reaalajas minimaalsete kuludega andmeid edastada. Kogu andmevahetus serveri ja nutiseadmete vahel on automaatne.

Kõik olulised andmed lisatakse töökäigus mobiilses seadmes, mis töötab ka offline’s. Kasutades rakendust kuvatakse nutitelefoni ekraanil töötajale selge tagasiside, kas tööaja registreerimine õnnestus ja kas seda tehti õigest asukohast. Alati on näha kas tööaeg on hetkel pooleli või juba suletud.

Terake Workfields Arvesta

Arvesta

Seadmetelt kogutud info liigub reaalajas automaatselt tarkvarasse. Mugav ja kasutajasõbralik keskkond annab lihtsalt ülevaade tööaegadest ja hooldatud/ kasutatud masinatest ning materjalidest. Registreeritud andmed liiguvad tarkvarasse ja seejärel eksporditakse aruanded Excelisse või majandustarkvara- või raamatupidamisprogrammi

Eesmärk on saada ülevaadet töötajate töötundidest, et saaks vältida ületundide tegemist ning selle järgi järgmise kuu graafiku loomist.

Tulevikus on ettevõttel lihtsam ning kiirem koostada aruandeid tehtud tööde järgi ning selle läbi mõõta ka ressursside kasutamist.

Terake Workfields Halda töötajaid

Halda

Terake operatiivplaanid ja mobiilne ülesannete haldamise rakendus aitab Sul oma meeskonda kiiresti ja tõhusalt koordineerida. Lihtsalt määra kõik õiged väljad, õigete toodetega, õiges seadmes ja õigel ajal.

Terake on ettevõtete juhtimise tarkvara, mis muudab firma käitamise lihtsamaks, asendades arvutustabelid, parandades meeskonnatööd, jälgides ettevõtte kasumlikkust iga päev reaalajas.

Meie kliendid on täheldanud, et Terakese kasutamine on andnud neile rohkem aega, et keskenduda asjadele, mis vajavad tõelist tähelepanu – ettevõtte juhtimine.

Aruanded

Aruannete moodul on paindlik. Koosta erinevaid aruandeid kogutud andmete põhjal. Ekspordi andmeid PDF, CSV või Excel formaadis. Terake on liidestunud erinevate majandustarkvaradega ja võimaldab andmeid palgaarvestuseks lihtsalt üle kanda.

Kasuta API-t ja liidesta TERAKE oma tänase tarkvaraga

API teeb andmete sünkroniseerimise teiste aplikatsioonidega lihtsaks. TERAKE tarkvarast on võimalik pärida objekte, kuupäevasid, töötajaid, tööaega, materjale jne.

Terake Workfields Admin

Seadista

Seadista Terake ettevõtte vajadustele vastavaks. Lülita sisse ainult need moodulid, mida ettevõttel vaja. Seadista õiguste rollid, et kontrollida, mida erinevad töötajad Terakeses näevad. Loo ettevõtte struktuur määrates juhtidele alluvad ning koostades osakonnad ja üksused.

Admin menüüst on võimalik lisada muuta kustutada kõiki parameetreid, mis tööks vajalikud nagu materjalid, objektid, töötajad, masinad ja vahendid jpm.

Back To Top