skip to Main Content
+372 5681 0000 info@terake.com LOGI SISSE REGISTREERU

Tootmisgraafiku planeerimine

Saagiplaan juhib tootmisgraafikut ja toidab müügikanaleid. Terake ühendab kõik, nii et saate igal hooajal tõhusalt töötada, õppida ja paremaks muuta.

Koosta plaan

Koosta hooaja saagiplaan, määrates, millal ja kui palju iga kultuuri külvate. Teie plaan on integreeritud peamiste funktsioonidega, nagu seemneladu, materjalid, ülesanded, masinad, märkused ja pakkimine ning pakkumise lehed, aruanded annavad teile tagasisidet tehtud plaani kohta.

Vii plaan ellu

Saagiplaani koostamisel pakub Terake automaatselt võtmenäidikud külvamiseks ning saate eelnevalt genereerida kõik põhitoimingud, mida on vaja haldamiseks nädalast nädalasse, sealhulgas harimine ja väetamine, taimekaitse ning tööülesannete muutmine. Kõik lõpuleviidud ülesanded muutuvad läbipaistvateks aruanneteks, mis on võimalike aruannete ja või sertifikaatide jaoks hõlpsasti kasutatavad ja päringutele vastav.

Lõika vilju

Realiseerimine on esmatähtis. Terake aitab laiendada ka tulubaasi, lihtsustades teie tellimusi ja täitmist. Analüüsige saagikuse andmeid ja koguge teadmisi, et parandada järgmise aasta otsuseid ja suurendada saagikust. Müü!

Õppige

Kogutud andmed salvestatakse automaatselt Terake koostab soovitud aruanded, mis aitavad teil vastata põhiküsimustele, näiteks:

“Mis läks teisiti kui ma plaanisin?”

“Kui palju ma pean kasvama, et piisavalt toota?”

“Kuidas on saagid võrreldes eelmise aastaga?”

“Mis olid minu möödunud hooaja peamised märkused ja tähelepanekud?”

Back To Top