skip to Main Content
+372 5681 0000 info@terake.com LOGI SISSE REGISTREERU

Tööaja mõõtmise ja planeerimise tarkvara!

Terake tarkvara on kiire, lihtne ja täpne tööaja mõõtmise abimees, mis aitab Sul jooksvalt täita vajaliku infoga aruanded ning hoiab ettevõtte kulud kontrolli all. Terake säästab kasutajale suure hulga aega ja raha, sest kõik kulud on kontrolli all – masinakulud, tarvikud, materjalid ja tööaeg.

Registreeritud andmed liiguvad tarkvarasse ja seejärel eksporditakse aruanded Excelisse või majandustarkvara- või raamatupidamisprogrammi.

Mobiilirakendust kasutades on kõik töötaja saabumised ja lahkumised, töötunnid ning täpne asukoht internetipõhises keskkonnas koheselt nähtavad. Nutitelefoniga on võimalik reaalajas minimaalsete kuludega andmeid edastada. Kogu andmevahetus serveri ja nutiseadmete vahel on automaatne. Kõik olulised andmed lisatakse töökäigus mobiilses seadmes, mis töötab ka offline’s.

Kasutades rakendust kuvatakse nutitelefoni ekraanil töötajale selge tagasiside, kas tööaja registreerimine õnnestus ja kas seda tehti õigest asukohast. Alati on näha, kas tööaeg on hetkel pooleli või juba suletud.

Kasud tarkvara kasutamisel

 

  • Paraneb töökeskkonna distsipliin
  • Mugav kaugtöö haldamise rakendus
  • Rahaline kokkuhoid täpse tööajaarvestuse abil
  • Reaalajas informatsioon töötajate saabumiste ja lahkumiste kohta
  • Kaob tunnilehtedega seotud aeganõudev paberimajandus
  • Tööajaarvestus ehk tundide kokku arvutamine muutub automaatseks
ettevõtte kasud

Lisaküsimuste korral kirjuta meile!

Back To Top