skip to Main Content


Mobiilne tööaja mõõtmise abimees!

 

Terake on rakendus, mis täidab töölehe funktsiooni. Hommikul Terake käima pannes ning peale tööpäeva rakenduse sulgedes on hea ülevaade päeval tehtud töödest ning töötundidest. Hiljem on hea võrrelda koondtabelis nädalaid ja kuid. Jääb ära pidev tunnilehtede kirjutamine ning tööandjal töötajate tundide kokkuarvutamine. Rakendusest läheb otse arvutisse koondülevaade ning tööandjal või juhatajal on kohene ülevaade tehtud töödest ning sellele kulunud ajast. Terake teeb ajaarvestamise mugavaks ja kiireks ning kõikidele pooltele üheselt mõistetavaks.

Selge ülevaade tööaegadest

Registreeritud andmed liiguvad tarkvarasse ja seejärel eksporditakse aruanded Excelisse ja/või raamatupidamise programmi.

Kasutades Terake rakendust on kõik töötajate saabumised ja lahkumised, töötunnid ning täpne asukoht internetipõhises keskkonnas koheselt nähtavad. Kõik olulised andmed lisatakse töö käigus mobiilses seadmes, mis töötab ka offline’s.

Kasutades rakendust kuvatakse nutitelefoni ekraanil töötajale selge tagasiside, kas tööaja registreerimine õnnestus ja kas seda tehti õigest asukohast. Alati on näha kas tööaeg on hetkel pooleli või juba suletud.


 ettevõtte kasud

Ettevõtte kasud

Paraneb töökeskkonna distsipliin

Rahaline kokkuhoid täpse tööajaarvestuse abil

Reaalajas informatsioon töötajate saabumiste ja lahkumiste kohta

Kaob tunnilehtedega seotud aeganõudev paberimajandus

Tööajaarvestus ehk tundide kokku arvutamine muutub automaatseks

Loe lisaks 

Küsi pakkumist 

Back To Top