skip to Main Content
+372 5681 0000 info@terake.com LOGI SISSE REGISTREERU

Objektide hooldamine ja korrashoid Terake rakenduse abil

Terake on paindlik ja tõhus tööriist ülesannete, protsesside ja töötajate haldamiseks. See on mõeldud mobiilse tööjõuga ettevõtetele ja ühendab kontoritöötajad välitöötajatega reaalajas.

„Meie klientideks on ettevõtted, kelle põhitegevuseks on kinnisvara objektide hooldamine ja korrashoid“Karel Kuningas, Terake asutaja.

Ülesandeks on tänavate ja teede ehitus ning puhastamine ja hooldamine, avalike ja erarajatiste hooldamine ja jälgimine, eriolukordade lahendamine. Seetõttu vajati igapäevase tegevuse lihtsustamiseks ja ulatusliku tööjõu juhtimiseks professionaalset teenust.

„Alustasime Terakese kasutamist 2019. aastal ja algusest peale on see tööriist aidanud meil vähendada tööülesannete täitmise aega, parandada osakondade ja tehnikute vahelist suhtlust ning hinnata töötajate töötulemusi. Rakendus Terake võimaldab meil probleemide kirjeldamise asemel pilte teha – see funktsioon kõrvaldas segadused ja aitas reageerida kiiremini ja täpsemini. Iga päev toimub vähemalt 50 erinevat eriolukorda – ilma nutikate tööriistade ja tarkvarata ei saaks me oma lubadusi klientide turvalisuse ja korra tagamiseks täita.  Rakendus edastab tööülesannete aruandeid, näitab, kui palju ülesandeid iga tehnik on lõpetanud ja kui tõhusalt igaüks neist täidab ning see näitab ka ülesannete ajalugu sõltuvalt erinevatest klientidest ja meeskondadest. Lisaks kõigele on suurepärane Terakese põhjal teha uusi hinnapakkumisi, sarnaste objektide järgi, teada on tööle kulunud aeg ja täpsed jooksvad kulud. Pärast esimest paari kuud märkasime, et ebatäpsusi oli vähem, otsustamine oli kiirem ja meie tööjõudlus paranes. ” Raine, Tehnika osakonna juht, Sanomar Kinnisvarahooldus. 

Sanomar Kinnisvarahooldus on ettevõte, mis pakub kinnisvaarahooldust, paigaldus-, remondi-, puhastusteenuseid- ettevõtetele ja valitsusasutustele.

Teiseks väljundiks on ratastraktoritega pinnase vedu eriti rasketes tingimustes.

Sanomar pakub teenuseid Harjumaal ja ka üle Eesti.

Back To Top