skip to Main Content
+372 5681 0000 info@terake.com LOGI SISSE REGISTREERU

Kas töötajad ei loe teie e-kirju?

Kui olete kunagi tundnud, et hoolimata ettevõtte e-kirjade sõnastamisest ei saa te lihtsalt sõnumit levitada, on selleks hea põhjus: uus töökoha suhtlusstatistika näitab, et umbes 2/3 vastanutest ignoreerib e-kirju tööl. Me tahame siinkohal testida, kas see väide peab paika.

Enamik töötajaid tunneb karjääri mingil hetkel e-posti postkasti üle puudub kontroll, kuid professionaalina on see eriti keeruline olukord. Töötajate rahulolu ja töökohakultuuri parandamist on raske aidata, kui teie töötajatega ühenduse võtmise peamine viis on e-posti teel, aga see koormab inimesi niivõrd, et nad ei soovi seda teha.

Õnneks pole e-post ainus viis oma töötajatega ühendust võtta. Paljudes olukordades pole see meetod, mida nad eelistavad. Mida me uurime ja sooviksime teada saada töötajate suhtluseelistuste kohta töökohal?

 

Probleemi püstitus

Ligi pooled töötajad arvavad, et saades tööl vähem e-kirju aitaks suurendada nende tööga rahulolu. Paljud ignoreerivad meili tööl ja arvestatav töötajatest eiravad vahel personaliosakonna (HR)-e-kirju. Väike hulk inimestest julgevad väita, et nad ignoreerivad enamasti HR’i osakonna poolt saadetud e-kirju. See tähendab, et võib olla pooled töökohtadest ei loe HR’i e-kirju kunagi? Sellised on sahinad koridorides, mida soovime uurida.

HR’i-professionaalina proovite tõenäoliselt alati uusi võimalusi tööga rahulolu suurendamiseks. Olgu need teemapäevad, meeskonna väljakutsed või suurepärased suupisted puhkeruumis. Kuid kas olete mõelnud oma töötajate postkasti rämpsust vähendavate võimaluste juurutamiseks? Erinevate arvamuste kohaselt sellest oleks abi pooltel juhtudest. Ligi pooled teie tööjõust oleksid tööl õnnelikumad vaid väikese muudatusega.

[socialpoll id=”2613718″]

Kas töötajad ignoreerivad e-kirju?

Ehkki personaliosakonna e-kirjad on sisemiste protsesside ja protseduuride tõrgeteta toimimise tagamiseks olulised, siis hinnanguliselt kolmandik töötajatest tunnistavad, et nad neid mõnikord eiravad e-kirju, võib see tähendada, et suur hulk töötajatest ei loegi teie sõnumeid?

[socialpoll id=”2613724″] [socialpoll id=”2613727″]

Soovime teada saada kas ja kui paljud töötajad ignoreerivad tööga seotud meilisõnumeid ja kui paljud ignoreerivad meilide avamist tööl. Kui vastate küsitlusele siis avaldame kindlasti selle uuringu tulemused.

Toimingud, mida teha

Kuidas saate olla kindel, et olulised teated jõuavad töötajateni?

Ootame ära tagasiside ja teeme koos järeldused.

Back To Top