skip to Main Content
+372 5681 0000 info@terake.com LOGI SISSE REGISTREERU

Terake workfields dünaamiline tagasiside

Iga-aastase põllumajandustootmisega kaasneva teabe haldamisega on paljud ettevõtjad juba aastakümneid kasutanud Exceli tabeleid. Kuid põllumajanduse kasvava keerukuse tõttu on vaja dünaamilisi otsuseid – ja numbrid muutuvad pidevalt. Nii kerkib küsimus: kas tõesti saab teha parimad otsused arvutustabelites olevate staatiliste andmete põhjal?

Exceli staatilise olemuse tõttu on mitmed tööstusharud võtnud kasutusele arvutustabelitest jõulisemad pilvepõhised äritarkvarad. Tootmisettevõtted on võtnud kasutusele juhtimistarkvarad, nagu QlikSense või Tableau ja paljud müügifirmad on võtnud kasutusele Pipedrive’i või Scoro. Põllumajandus on samuti arengus. Üha rohkem ja rohkem põllumajandus-ettevõtteid mõistab võimendust tagasisidestamisest, mis võib tekkida reaalajas andmete kasutamisest. Kui planeerid muudatusi või kaalud uut keskkonda, siis on 5 peamist punkti, mida on soovitatav meeles pidada otsustamisel.

1. Aja kokkuhoid

Tootjad ise teavad suurepäraselt, et eesmärkide saavutamine on sageli ajastuse küsimus. Seda silmas pidades on hea operatiivsus kriitilise tähtsusega. Mis suunabki prioriteedid objektidele ja põldudele selle asemel, et kohmakate arvutustabelite haldamisega kontoris vaeva näha. See tähendab, et Sinu aeg kulub paremale planeerimisele ja hindamisele versus väljavõtete tegemine, tundide sisestamine, käsitsi tootmisandmete sisestamine ja erinevate andmeallikate sünkroonimine.

Tarkvara parandab tõhusust! Eelkõige automatiseerib Terake workfields andmete kogumist ja korraldamist ning andmete haldus ja teabe edastamine peab tootjatele reaalajas otsuste tegemiseks olema käepärane. See võrdub tõhusama ja faktidel põhineva otsustusprotsessiga. Nii jääb rohkem aega iseendale, perele ja hobidele. Arvutustabelid ei takista ega kao täielikult, aga saad kasutada ka täiendavaid meetodeid ja teavet, et teha oma tegevuse jaoks parimad äriotsused – mitte ainult neid, kui Sul on/oli aega Excelis andmete värskendamiseks.

2. Reaalajas andmed

Arvutustabelid piiravad võimet teha täpseid otsuseid. Reaalajas toimuva ettevõtte äritarkvara rakendamise edasilükkamine on lühinägelik. Jätkusuutliku äritegevuse tarbeks peab midagi tegema.

Võid küll luua igal aastal täpse eelarve, kuid pead seda ajakohastama, kuna plaanid pöörduvad ootamatult ja sageli Sinu kontrolli alt väljas olevatele tegurite tõttu. Terake workfields võimaldab jälgida tootmist hallates kulusid, ülesandeid, ressursse ja kasumlikkust üksikute valdkondade tasandil. Ressursside jälgimine reaalajas annab võimaluse jälgida tulemusi täpselt, tead oma arenguid ja oma “alumise rea väljavaateid”.

3. Tagasiside ja edasiside

Excel muudab raskeks kogutud andmete värskendamise kui kasutajaid on palju ning probleemi võivad tekitada sama dokumendi eri versioonid eri kasutajatel. Terake workfields mobiilirakenduse kaudu saavad meeskonna liikmed kiiresti opereerida ja koordineerida tegevusi. Kaasatud on kõik töötajad. Nad ei pea iga päev raiskama tunde ning Sina ei pea raiskama tunde püüdes leida, kus töötajad abi vajavad või kus nad asuvad. Juurdepääs töötajatele, ressurssidele ja partneritele hoiab kogu Sinu äri kaasatuna, ajakohastatuna ja kooskõlastatuna.

“Eelnevate põlvkondade põllumehed tegid järeldusi selle baasilt mida nad viiel hektaril, viie looma puhul viie meelega tunnetasid. Täna on sageli tegemist sadade, kui mitte tuhandete, loomade ja hektaritega ja inimese meeltest kipub väheks jääma ja isegi kui jätkub, on alati hea teada, et lisaks arvamusele on kusagil ka andmed ning need toetavad arvamust. Ma oskan põllumajandus protsesse kirjeldada arvudena ning nendest arvudest näha seda, mida lehm teile niisama rääkima ei tule. Mida enam me tahame teada, seda enam andmeid tekib. Mida enam andmeid tekib, seda raskem on seal orienteeruda. Probleemist üle olemiseks on vaid üks viis – korralik andmete kogumine ja haldamine. Selleks ei pea ennast IT lahenduste soetamisel vigaseks maksma – piisab ka sellest kui koostöös teeme infovajaduse kohta analüüsi, korjan vajalikud andmed kokku ning analüüsin neid enda vahenditega.” – Karel Kuningas.

4. Perioodide võrdlus

Suured firmad analüüsivad pidevalt trende ja vaatavad läbi tööülesanded, muutes nii aja jooksul andmeid üha väärtuslikumaks. Üheks näiteks on Terake “andmeteaduse” ja ajalooliste andmete sujuv integreerimine, mis võimaldab Sul analüüsida andmeid mitme aasta jooksul. Excelis on raske vaadata aastate andmeid paljude erinevate lehtede vahel. Terake keskkonnas on Sul lihtne andmeid esitleda, et saaksid võrrelda perioode ja mõõta erinevusi Sinu tegelikes ja/või planeeritud numbrites.

5. Võime skaleerida

Eraldi aspektid, nagu kulukohatade ja sisendite planeerimine, ressursside haldamine, toimingud ja operatsioonid, võivad samuti sisaldada eraldi haldajaid, luues ootuse mitmele eraldi arvutustabelile.

Eraldi koostatud arvutustabeli andmed ei toimi koos ühtselt, pärssides Sinu võimet saada õiget teavet õigel skaalal ja see piirab kiiret arengut ja ei lase kasvada. Homsed tootmised vajavad konsolideeritud andmeid, mida saab usaldada, et aidata Sul kiiresti otsuseid teha ja kasvada.

Arvutustabeleid on kasutatud aastakümneid ja neil on endiselt oma koht, kuid nad ei ole tulevikus primaarsed.

Terake workfields tarkvarakeskkond sisaldab planeerimist, operatsioone, sisendeid ja rahalisi vahendeid, et koondada ja siduda kõige olulisem info.

Sinu ettevõte toodab täna teavet, mis aitab Sul juba järgmisel aastal parimaid äriotsuseid teha.

Kas pole aeg kasutada Sinu andmeid tööriistas, mis on sama dünaamiline kui Sinu ettevõte?

Meie kogemus, Sinu efektiivsus!

Terake workfields dünaamiline tagasiside

Kogu info ühes kohas!

Saada lihtsalt ja kiiresti ülevaade kuludest

Efektiivsemalt kasutada ressursse – masinaid, vahendeid, töötajaid

Suurendada keskmist tulu töötaja kohta

Parandada töötajate rahulolu ja lojaalsust

Tõhustada ja koordineerida kõiki olulisi juhtimisprotsesse

Jälgida kõiki töid ja toiminguid reaalajas

Vähendada andmete analüüsi ja aruandlusega seotud administratiiv- ja IT-kulusid

Tasuta konto saad luua siin.

Soovid lisaks küsida, saad ühendust võtta siit või helistades 5681 0000

Back To Top